Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Перник, Тева
73 000 €
142 775.59 лв.

(1 090 €, 2 131.85 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:03 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 65 пъти.
Площ:
67 m2
Етаж:
8-ми от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

ПОСЛЕДЕН ЕТАЖ. ПАНОРАМА. СВЕТЪЛ И ГОТОВ ЗА ЖИВЕЕНЕ.
💥 73 000 за 67 кв.м. в Тева цена, която става все по-трудна за намиране за такъв апартамент!
Представяме ви уютен и функционален двустаен апартамент, който носи усещане за пространство, светлина и спокойствие. Имот, в който влизаш и веднага си представяш живота вътре сутрешното кафе с гледка към планината, тишината на последния етаж и удобството на всичко необходимо наоколо.
📍 кв. Тева, гр. Перник
🏢 Панел | 8-ми последен етаж
📐 67 кв.м.
✨ Ламинат и теракот
✨ Много добра естествена светлина през целия ден
✨ Функционално разпределение без излишни площи
✨ Готови документи за сделка
Да, етажът е последен но точно това дава едно от най-големите му предимства няма съседи над вас, повече спокойствие, повече светлина и гледка, която трудно се намира в този бюджет. А панорамата към зеленината и планината наистина прави впечатление.
💰 Цената е сериозно предимство за такъв имот в момента.
Подходящ както за живеене, така и за инвестиция и отдаване под наем.
📞 0883722211
За контакт:
0883722211

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПЕРНИК ЕООД
0884164422
НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПЕРНИК ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
pernik2020.imot.bg
Адрес:
област Перник, гр. Перник, Рашо Димитров 159
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Перник, Тева
Обява: 1b177848663965274

73 000 €
142 775.59 лв.
История на цената
(1 090 €, 2 131.85 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Перник, Тева

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност