Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Перник, гр. Радомир
Арката
80 000 €
156 466.40 лв.

(1 143 €, 2 235.51 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 20:45 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 111 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
7-ми от 8
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

ФУНКЦИОНАЛЕН ТРИСТАЕН СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ | ГОТОВ ЗА НАНАСЯНЕ
✨Предлагаме ви практичен и напълно обновен тристаен апартамент, който съчетава комфорт, модерна визия и отлична функционалност идеален както за живеене, така и за инвестиция.
🗺️Радомир- Арката
✔️ Разпределение, което работи:
Просторна всекидневна с трапезария, кухня изнесена в коридора
Две отделни спални (подходящи за семейство с деца)
Баня с тоалетна
Две тераси, едната усвоена
✔️ Състояние:
Апартаментът е след ремонт готов за нанасяне
Модерна дневна зона с бар плот и дизайнерско осветление
Поддържани стаи и функционално обзавеждане
✔️ Сграда и етаж:
Етаж 7 от 8
Работещ асансьор
Добре поддържани общи части
✔️ Локация и среда:
Тих и удобен район
Пред блока детска площадка и зелени площи
Подходящо за семейства
💰 Цена: 80 000
📞 0888019559

💥
Реална квадратура и функционално разпределение
Готов за живеене без допълнителни разходи
Подходящ както за семейство, така и за отдаване под наем
Особености
Панел
Асансьор
С паркинг
Контрол на достъпа
За контакт:
0888019559

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПЕРНИК ЕООД
0884164422
НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПЕРНИК ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
pernik2020.imot.bg
Адрес:
област Перник, гр. Перник, Рашо Димитров 159
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Перник, гр. Радомир
Арката
Обява: 1c177636151769596

80 000 €
156 466.40 лв.