Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Перник, Изток
450 €
880.12 лв.

(7.03 €, 13.75 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:10 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 64 пъти.
Площ:
64 m2
Етаж:
5-ти от 8

Описание на имота:

ТОП ЛОКАЦИЯ В ИЗТОК | ПРОСТОР | ГОТОВ ЗА НАНАСЯНЕ | СТИЛ И УЮТ
Има апартаменти под наем
И има такива, в които още с влизането усещаш спокойствие, простор и домашен уют. Точно такъв е този имот. 🤍
Предлагаме ви светъл и напълно обзаведен двустаен апартамент в един от най-предпочитаните райони на Перник кв. Изток, на метри от пазара, Била, Лидл, училище, детска градина и спирки за София и целия град.
📍 64 кв.м функционално разпределение:
✔️ Просторен хол с трапезария
✔️ Отделна кухня с всичко необходимо
✔️ Уютна спалня
✔️ Баня с тоалетна
✔️ Тераса
✔️ Просторно антре с огромен гардероб
✔️ Непоследен етаж с асансьор
✨ Имотът е напълно обзаведен и готов за нанасяне:
Кухня с електроуреди
Пералня
Хладилник
Голяма секция и удобен диван
Функционална спалня с много място за съхранение
Поддържани общи части
🔥 Огромен плюс е локацията буквално всичко е на пешеходно разстояние:
🛒 магазини
🚌 транспорт до София
🏫 училище и детска градина
🌳 удобство, тишина и комуникативност едновременно
Подходящ както за двойка, така и за сам човек, който иска комфортен и подреден дом без компромиси.
💶 Наем: 450
📞 0883722211
🏡 Имот, който не стои дълго на пазара. Ако търсиш уют, пространство и топ локация в Изток това е силно предложение.
Особености
Обзаведен
Асансьор
За контакт:
0883722211

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПЕРНИК ЕООД
0884164422
НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПЕРНИК ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
pernik2020.imot.bg
Адрес:
област Перник, гр. Перник, Рашо Димитров 159
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Перник, Изток
Обява: 2c177848703238724

450 €
880.12 лв.
История на цената
(7.03 €, 13.75 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Перник, Изток

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност